Mercedes-Benz S 350 2019

Në Shitje

No: 0128249237

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 0128249237

Mercedes-Benz S 350 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

286

Data6/6/2024
BrandMercedes-Benz
SerialS 350
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)286
Motorri (cc)3.0
NgjyraHiri

Mercedes Benz S 350

Cdi 4 Matic

VITI 2019

 

+38349234734

+38349863113

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00