Mercedes-Benz S 500 2015

Në Shitje

No: 3826766029

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 3826766029

Mercedes-Benz S 500 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

455

Data5/21/2024
BrandMercedes-Benz
SerialS 500
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)455
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

Mercedes Benz S 500 L

4Matic

AMG Line

455hp

Pano

Viti 2015

 

+383 44 400 005

+383 44 122 089

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00