Mini Cooper 2023

Në Shitje

No: 7363088691

€ 12,345.00

Istanbul, Türkiye

196000 km

No: 7363088691

Mini Cooper 2023

Në shitje
€ 12,345.00

Vendndodhja

Istanbul, Türkiye

Km

196000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1496

Karburanti

Benzinë

Konsumi për 100km

7.7

Front

4x2

Data3/27/2023
BrandMini
SerialCooper
Viti2023
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km196000
Motorri (cc)1496
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKaltërt
GarancionYes
Shkëmbimi
260
146
Konsumi për 100km7.7
Shpejtesia 0-100 km/h1.7
 • Siguria

  ABS

 • Rehatia

  Ulëse Lëkure

 • Ngasja

  Start/Stop

 • Multimedia

  Telefon, DVD Player

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 12,345.00