Mini Cooper S 2012

Në Shitje

No: 2782540539

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

180000 km

No: 2782540539

Mini Cooper S 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

180000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/10/2023
BrandMini
SerialCooper S
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km180000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

MINI COOPER S SD 4x4 2.0Diesel Automatik 105kw - 143ps Viti 03.2012 Nga Zvicra ???????? Me Dogan Km 180.000 me Liber te Garantuara ??% Me 20.03.2021 i eshte ndrruar Zingjiri set ne Garazhd ne Zvicer ???? dhe i Servisuar Eshte Full Extra Swiss Auto Froni ???? Prishtinë - Çagllavicë ??043 788 178

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00