Mini Countryman 2012

Në Shitje

No: 8758917713

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

199000 km

No: 8758917713

Mini Countryman 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

199000

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/19/2023
BrandMini
SerialCountryman
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km199000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

Mini Cooper Countryman 2.0 SD All4 Viti:2012 199.000 garantuara me liber servisi I sapo doganuar Tel:049739999

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00