Mini Countryman 2014

Në Shitje

No: 1044653335

€ 11,900.00

Ferizaj, Kosovo

240000 km

No: 1044653335

Mini Countryman 2014

Në shitje
€ 11,900.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

240000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data6/5/2024
BrandMini
SerialCountryman
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km240000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraKafe

Mini Countryman, 2.0, Diesel, Automatik, 2014

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 11,900.00