Opel Antara 2012

Në Shitje

No: 0891634138

€ 00.00

Vushtrri, Kosovo

341783 km

No: 0891634138

Opel Antara 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Vushtrri, Kosovo

Km

341783

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

0.00

Karburanti

Diesel

4x4

4x2

Data1/30/2023
BrandOpel
SerialAntara
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km341783
Motorri (cc)0.00
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes

OPEL ANTARA

VITI 2012

4X4

AUTOMJETI I POSEDON KLIMATRONIK TEMPOMAT NEVIGACION TEMPOMAT KLIMATRONIK KARRIKAT NCEMJE ALARM ABES CENTRAL I SERVISUAR N GJENDJE SHUM T MIR

 

PER MA SHUM KONTAKTONI NUMER TELEFONIT 044176199 +38344176199

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00