Opel Astra 2014

Në Shitje

No: 6350871838

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

190193 km

No: 6350871838

Opel Astra 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

190193

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

165

Data5/27/2024
BrandOpel
SerialAstra
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km190193
Fuqia (ps)165
Motorri (cc)2000.0
NgjyraBardhë

OPEL ASTRA J 2.0DTH ST ACTIVE - Sapo Doganuar

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera 

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 190193 •

Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

 

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

Ccm: 2.0DTH - 165 PS / 122 KW

Viti 10.04.2014 ~ Modeli 2015

 

Disa nga karakteristikat e vetures janë:

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik

• Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm Full Led

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Gjama Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Timon multifunksional,me airosje & me ngrohje

• Klimë multifunksionale & Digjitale Funksionale

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Gjamat Elektronik & me ngrohës funksionale

• Senzora parkingu para dhe pas funksional

• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Siste të senzorit të shiut funksional

 

Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi: ”BKT”

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: 

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

 

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00