Opel Astra 2016

Në Shitje

No: 5186406163

€ 8,900.00

Rajoni i Prishtinës, Kosovo

268000 km

No: 5186406163

Opel Astra 2016

Në shitje
€ 8,900.00

Vendndodhja

Rajoni i Prishtinës, Kosovo

Km

268000

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/10/2023
BrandOpel
SerialAstra
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km268000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

* OPEL ASTRA J 2.0 CDTI •sportTou * Automatik • Kw 121 • Ps 165 * Viti 02.2016 * Km 268.000 • 3 qels * Qmimi 8900€ * Me Dogan Homologim ???? 045 112 118 044 556 160

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 8,900.00