Opel Astra 2016

Në Shitje

No: 7914608092

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 7914608092

Opel Astra 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data7/6/2024
BrandOpel
SerialAstra
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)1.6
NgjyraKuqe

OPEL ASTRA FACELIFT 1.6 CDTI

ME DOGAN TE PAGUAR

Viti 31.03.2016 208 000 Km Dizel 1.6 CDTI Automatik 100 Kw / 136 Ps Dritat Facelift Senzora 2X qelsa Star Stop Auto Hold Kondicioner automatik Uleset e para me ngrohje Zingjrin e nderruar ne 191509 km me faktur 2149 euro 

Nr tel 045 66 53 11

Magjistralja Prishtinë-Mitrovic 1 km nga rrethi i ismetit, ngjitur me Hib Petrolin.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00