Opel Astra 2017

Në Shitje

No: 2719293657

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

151606 km

No: 2719293657

Opel Astra 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

151606

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1600.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

136

Data5/29/2024
BrandOpel
SerialAstra
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km151606
Fuqia (ps)136
Motorri (cc)1600.0
NgjyraBardhë

OPEL ASTRA K 1.6DTH ST BUSINES - Sapo Doganuar 

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 151606 •

Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

 

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

Ccm: 1.6DTH - 136 PS / 100 KW

Viti 20.05.2017 ~ Modeli 2018

 

Disa nga karakteristikat e vetures janë:

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik

• Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm Full Led

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Instrumentalin Digital të modelit më të avancuar

• Gjama Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Timon multifunksional,me airosje & me ngrohje

• Klimë multifunksionale & Digjitale Funksionale

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Gjamat Elektronik & me ngrohës funksionale

• Senzora parkingu para dhe pas funksional

• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

Çmimi sipas marrëveshjes

 

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: 

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00