Opel Astra 2017

Në Shitje

No: 6149350024

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 6149350024

Opel Astra 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data7/6/2024
BrandOpel
SerialAstra
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)1.6
NgjyraBardhë

OPEL ASTRA FACELIFT 2017 1.6 CDTI

ME DOGAN TE PAGUAR

Viti 15.02.2017

Km 328 000 Dizel 1.6 CDTI Automatik 100 Kw / 136 Ps

Dritat Facelift Navigacion Profesional Kamer 2X qelsa Star Stop Auto Hold Kondicioner automatik Uleset e para me ngrohje Uleset e para me ftohje 

Nr tel 045 66 53 11

Magjistralja Prishtinë-Mitrovic 1 km nga rrethi i ismetit, ngjitur me Hib Petrolin.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00