Opel Astra 2018

Në Shitje

No: 1116732987

€ 13,800.00

Prishtinë, Kosovo

111000 km

No: 1116732987

Opel Astra 2018

Në shitje
€ 13,800.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

111000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1598.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

136

Data7/5/2024
BrandOpel
SerialAstra
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km111000
Fuqia (ps)136
Motorri (cc)1598.0
NgjyraBardhë

 VITI: 2018 KM 111.000

Kilometra të garantuara

E pa aksidentuar

E mirëmbajtur në servise të autorizuara

Shitje export ( pa doganë )

Mundësi ndërrimi me veturë Financim 100% Kohëzgjatja 10 Vite

Aplikimi bëhet në zyret tona ( iDrive ) dhe Online ne Website

Bashkëpunim me të gjitha bankat - BKT

Nr tel 048-660-691 ose 049-340-444

Ju mirëpresim

Lokacioni : https://maps.app.goo.gl/3jRn9cVXGt6jzWAY6?g_st=ic

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 13,800.00