Opel Astra 2018

Në Shitje

No: 2154234706

€ 11,700.00

Prishtinë, Kosovo

190000 km

No: 2154234706

Opel Astra 2018

Në shitje
€ 11,700.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

190000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

130

Data6/25/2024
BrandOpel
SerialAstra
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km190000
Fuqia (ps)130
Motorri (cc)1.6
NgjyraHiri

Opel Astra K 1.6 CDTI Automatik

viti 2018 km 195 mi

i doganuar 

Nr. tel: 045 880 880

044 225 816

Qmimi 11700 euro

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 11,700.00