Opel Corsa 2002

Në Shitje

No: 9825281814

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 9825281814

Opel Corsa 2002

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1.7

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

100

Data7/3/2024
BrandOpel
SerialCorsa
Viti2002
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km0
Fuqia (ps)100
Motorri (cc)1.7
NgjyraGjelbërt

Nr. tel 048 441-222

044 558-968

Opel Corsa Dizell 1.7

Viti 2002 RKS

Gjendje shume te mire teknike

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00