Opel Corsa 2012

Në Shitje

No: 9922498770

€ 6,800.00

Prishtinë, Kosovo

182000 km

No: 9922498770

Opel Corsa 2012

Në shitje
€ 6,800.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

182000

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1248

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/7/2023
BrandOpel
SerialCorsa
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km182000
Motorri (cc)1248
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionNo
Shkëmbimi

Opel Corsa 1.3 CDTI 2012, E Doganuar. I Importuar nga Gjermania. * Opel Corsa 1.3 CDTI * Viti i prodhimit 2012 * KLIMA * RADIO CD * Tempomat * Airbag * ABS * ESP * Mbyllje qendrore * Dritare Elektrike * Ulëset e para standarde * Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë * ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR * Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme * Mbrojtje kundër vjedhjes “Imobilizer” * Airbag anësorë në ulëset e para * Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm * Paralajmërim me zë dhe me dritë për mos vënien e rripave të sigurisë * ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë * Mbyllje qendrore me teledirigjim * Dritë për mjegull mbrapa * Treguesit anësorë ngjyrë të bardhë * Timon servo progresiv elektro-mekanik * Xhamat para elektrik * Bordkompjuter * Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje * Pasqyre nën mbrojtëset e diellit * Mbrojtësit në ngjyrë të automjetit Autosalloni YLBERI 044 773 659 +383 45 859 839

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 6,800.00