Opel Corsa 2013

Në Shitje

No: 3688463615

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

307000 km

No: 3688463615

Opel Corsa 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

307000

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1.3

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data7/3/2024
BrandOpel
SerialCorsa
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km307000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)1.3
NgjyraHiri

Nr. tel: 048 441-222

044 558-968

Opel Corsa 1.3 Dizell Ecoflex

Viti 27.12.2013 Rks 1 vit

Km 307xxx

Gjendje shume te mire teknike

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00