Opel Corsa 2013

Në Shitje

No: 5848865730

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

115060 km

No: 5848865730

Opel Corsa 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

115060

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1300

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data3/3/2023
BrandOpel
SerialCorsa
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km115060
Motorri (cc)1300
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

Opel Corsa 1.3 CDTI Viti 2013 KM-115,060 Me Dogan ?? 044 153 239 ?? 048 153 239 Autosallon Ferizaji

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00