Opel Corsa 2014

Në Shitje

No: 3598561044

€ 7,200.00

Obiliq, Kosovo

179000 km

No: 3598561044

Opel Corsa 2014

Në shitje
€ 7,200.00

Vendndodhja

Obiliq, Kosovo

Km

179000

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1300.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

74

Data5/3/2024
BrandOpel
SerialCorsa
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km179000
Fuqia (ps)74
Motorri (cc)1300.00
NgjyraKafe
  • Multimedia

    Bluetooth, Radio - Cd Player, USB/AUX, Audio Sistem, Telefon

044 246 122 & 045 997 700

Opel Corsa 1.3 Cdti

2014

179000Km

E ardhur nga Zvicra Veq me dogane

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 7,200.00