Opel Corsa 2020

Në Shitje

No: 7962091676

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

101000 km

No: 7962091676

Opel Corsa 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

101000

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1.2

Karburanti

Benzinë

Fuqia (ps)

0

Data7/6/2024
BrandOpel
SerialCorsa
Viti2020
KarburantiBenzinë
TransmisioniManual
Km101000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)1.2
NgjyraBardhë

OPEL CORSA 2020 MANUALL

E SAPO DOGANUAR ME DOGAN TE PAGUAR. 1.2 Benzin Manuall

Viti 14.09.2020 Km 101 000 Senzora Star Stop Auto Hold Kondicioner automatik Uleset e para me ngrohje 

Nr tel 045 66 53 11

Magjistralja Prishtinë-Mitrovic 1 km nga rrethi i ismetit, ngjitur me Hib Petrolin.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00