Opel Corsa 2022

Në Shitje

No: 3566677273

€ 13,400.00

Lipjan, Kosovo

36000 km

No: 3566677273

Opel Corsa 2022

Në shitje
€ 13,400.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

36000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.3

Karburanti

Benzinë

Fuqia (ps)

0

Data5/27/2024
BrandOpel
SerialCorsa
Viti2022
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km36000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)1.3
NgjyraHiri

Opel corsa 1.3 benzin

Km 36000

Viti 2022

Me dogan

Për më shum informacione na kontaktoni në: 045 777 027 / 044 671 846 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 13,400.00