Opel Crossland X 2018

Në Shitje

No: 0146288632

€ 12,900.00

Prishtinë, Kosovo

160000 km

No: 0146288632

Opel Crossland X 2018

Në shitje
€ 12,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

160000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.2

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

110

Data6/25/2024
BrandOpel
SerialCrossland X
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km160000
Fuqia (ps)110
Motorri (cc)1.2
NgjyraHiri

Viti - 2018

Fuqia e Motorit - 1.2 81 kw 110 PS

Kilometrat të Kaluara: 160000 km

Seria Inovation, Senzorat e Parkingut, Sistemi Start/Stop, Navigacion, Sistemi i asistencës së drejtimi, Kamere mbrapa, Senzor për dritat e Gjata, Klimë Dual, Xhamat Elektronik, Pasqyret Elektronike me Nxemje, Tempomat, Pulla ne Timon, Posedon edhe Historin e Mirmbajtjës, Me Histori të Mirëmbajtjes (Serviseve).

Cmimi 12900€

Për me shume Informata rreth këtij automjeti ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni. 

Me garanci ne km dhe aksidente  Shitje për eksport pa Dogan

Prishtine -Airoport , Rruga e Pejes

Nr. tel: 045 880 880 

044 225 816

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 12,900.00