Opel Crossland X 2018

Në Shitje

No: 3997073027

€ 15,500.00

Prishtinë, Kosovo

170505 km

No: 3997073027

Opel Crossland X 2018

Në shitje
€ 15,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

170505

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.5

Karburanti

Diesel

Data6/7/2023
BrandOpel
SerialCrossland X
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km170505
Motorri (cc)1.5
NgjyraBardhë

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 15,500.00