Opel Grandland X 2019

Në Shitje

No: 1289285196

€ 14,500.00

Prishtinë, Kosovo

170000 km

No: 1289285196

Opel Grandland X 2019

Në shitje
€ 14,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

170000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1500.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

86

Data5/29/2024
BrandOpel
SerialGrandland X
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km170000
Fuqia (ps)86
Motorri (cc)1500.0
NgjyraHiri

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 14,500.00