Opel Insignia 2015

Në Shitje

No: 4740371768

€ 15,200.00

Gjilanë, Kosovo

167751 km

No: 4740371768

Opel Insignia 2015

Në shitje
€ 15,200.00

Vendndodhja

Gjilanë, Kosovo

Km

167751

Transmisioni

Manual

Karburanti

Benzinë

Front

2x2

Data4/1/2023
BrandOpel
SerialInsignia
Viti2015
KarburantiBenzinë
TransmisioniManual
Km167751
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionNo
Shkëmbimi

Opel Insignia 2.8 V6 Turbo 4x4 OPC,Manuel, i sa po ardhune nga zvicra ne gjendje te mir me liber servisi me km te garantuar,Adresa;Rr Qarkore-Gjilan(Afer tregut te veturave) me (IM7)

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 15,200.00