Opel Insignia 2017

Në Shitje

No: 4528822845

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

223000 km

No: 4528822845

Opel Insignia 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

223000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/27/2023
BrandOpel
SerialInsignia
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km223000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi
 • Siguria

  ABS

 • Rehatia

  Ulëse Pëlhure

 • Ngasja

  Start/Stop, Timon Lëkure, Gjashtë-Shpejtësi, Cruise Control, Distancer, Timon Elektrik, Rregullim i timonit

 • Aksesorë

  Derë Elektrike, Felga Alumini, Dritare Elektrike

 • Dukshmëria

  Dritat (LED), Larja e Fenerëve, Dritat (Mjegulle), Dritat (Halogen), Fara (përshtatëse), Drita (Senzor nate)

E ardhur nga zvicrra,e doganuar,ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra. Ekstra-automatik,klimatronik,navigacion,kamera,komanda timon,distronik,senzora parkingu,i njeh vijat e autostrades,lleda par e mbas,fellne,dy qelsa etj. Vetura eshte e prodhuar me 26.11.2017 dhe i ka 221,000km te garantuara. Per me shum info.049677778 ose 049333888.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00