Opel Mokka 2017

Në Shitje

No: 6124237342

€ 15,500.00

Prishtinë, Kosovo

157000 km

No: 6124237342

Opel Mokka 2017

Në shitje
€ 15,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

157000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1598.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

136

Data5/8/2024
BrandOpel
SerialMokka
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km157000
Fuqia (ps)136
Motorri (cc)1598.0
NgjyraKaltërt
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure

  • Ngasja

    Start/Stop, Cruise Control, Timon Lëkure, Gjashtë-Shpejtësi, Distancer, Timon Elektrik

  • Aksesorë

    Felga Alumini

???????? ?????????? ?? ??.?? ???????? ???????????????????? !! VITI: 2017 KM 157.000 ??Kilometra të garantuara ??E pa aksidentuar ??E mirëmbajtur në servise të autorizuara ??Shitje export ( pa doganë ) ??Mundësi ndërrimi me veturë ?? 048-660-691 ??049-340-444 Ju mirëpresim ??

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 15,500.00