Opel Mokka 2018

Në Shitje

No: 9799472321

€ 15,500.00

Podujevë, Kosovo

98000 km

No: 9799472321

Opel Mokka 2018

Në shitje
€ 15,500.00

Vendndodhja

Podujevë, Kosovo

Km

98000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1598.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

136

Data5/8/2024
BrandOpel
SerialMokka
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km98000
Fuqia (ps)136
Motorri (cc)1598.0
NgjyraZezë
  • Ngasja

    Gjashtë-Shpejtësi, Timon Elektrik, Timon Lëkure

  • Aksesorë

    Felga Alumini

???????? ?????????? ?? ??.?? ???????? !! ????.??????€ VITI: 2018 KM 98.000 ??Kilometra të garantuara ??E pa aksidentuar ??E mirëmbajtur në servise të autorizuara ??Shitje export ( pa doganë ) ??Mundësi ndërrimi me veturë ?? 048-660-691 ??049-340-444 Ju mirëpresim ??

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 15,500.00