Opel Zafira 2015

Në Shitje

No: 0154295921

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

197748 km

No: 0154295921

Opel Zafira 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

197748

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data3/28/2024
BrandOpel
SerialZafira
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km197748
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2000.00
NgjyraBardhë

OPEL ZAFIRA 2.0CDTI TOURER 7 ULESE

Vetura është e sapo Doganuar në Kosovë 

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera

  Ju Garantojme per Kilometra 100 %

• 197748

• Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

•  Ccm: 2.0CDTI - 170 PS / 125 KW

• Viti 30.06.2015 

•  Modeli 2016 

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik

• Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm Full Led

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Kamer parkingu & senzora parkingu multifunksionale

• Asistime gjatë vozitjes: “Blind Spot Monitor & Lane”

• Gjama Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Klimë multifunksionale & Digjitale Funksionale

• Drrita të Mjegulle¨s në pjesën para dhe mrapa

• Gjamat Elektronik & me ngrohës funksionale

• Senzora parkingu para dhe pas funksional

• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

• Bordkompjuter

• Tempomat

• Sd Card

• Media /MP3

• CD-Player

• Blutetooth

• NAVi Media

• AUX-IN

• AirBag

• ESP

• ABS

Çmimi sipas marrëveshjes

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: 

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00