Opel Zafira 2015

Në Shitje

No: 5119939701

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

197748 km

No: 5119939701

Opel Zafira 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

197748

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

170

Data5/30/2024
BrandOpel
SerialZafira
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km197748
Fuqia (ps)170
Motorri (cc)2000.0
NgjyraBardhë

OPEL ZAFIRA 2.0CDTI TOURER

7 ULESE 

Vetura është e sapo Doganuar në Kosovë 

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicra 

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 197748 •

Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

 

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

Ccm: 2.0CDTI - 170 PS / 125 KW

Viti 30.06.2015 ~ Modeli 2016

 

Disa nga karakteristikat e vetures janë:

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik

• Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm Full Led

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Kamer parkingu & senzora parkingu multifunksionale

• Asistime gjatë vozitjes: “Blind Spot Monitor & Lane”

• Gjama Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Klimë multifunksionale & Digjitale Funksionale

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Gjamat Elektronik & me ngrohës funksionale

• Senzora parkingu para dhe pas funksional

• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

Çmimi sipas marrëveshjes

 

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: 

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00