Peugeot 2008 2015

Në Shitje

No: 4890631170

€ 10,900.00

Obiliq, Kosovo

156000 km

No: 4890631170

Peugeot 2008 2015

Në shitje
€ 10,900.00

Vendndodhja

Obiliq, Kosovo

Km

156000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1600.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

115

Data5/8/2024
BrandPeugeot
Serial2008
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km156000
Fuqia (ps)115
Motorri (cc)1600.00
NgjyraZezë

PEUGEOT 2008 1.6 HDI ViTI 2015 AUTOMATIK 165000 Km

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 10,900.00