Peugeot 2008 2021

Në Shitje

No: 6705944651

€ 22,900.00

Prishtinë, Kosovo

161000 km

No: 6705944651

Peugeot 2008 2021

Në shitje
€ 22,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

161000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.5

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

130

Data7/4/2024
BrandPeugeot
Serial2008
Viti2021
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km161000
Fuqia (ps)130
Motorri (cc)1.5
NgjyraHiri

PEUGEOT 2008 | 2021 | AUTOMATIK | 1.5 | NAFTË | 96kW/130KF

Vetura e sapo importuar dhe ende e pa vozitur në Kosovë!

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 22,900.00