Peugeot 207 2007

Në Shitje

No: 2449005320

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

150000 km

No: 2449005320

Peugeot 207 2007

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

150000

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Benzinë

Fuqia (ps)

175

Data7/3/2024
BrandPeugeot
Serial207
Viti2007
KarburantiBenzinë
TransmisioniManual
Km150000
Fuqia (ps)175
Motorri (cc)1.6
NgjyraKuqe

Nr tel: 048 441-222

044 558-968

Peugeot 207 GTI Special Edition 175 Ps 1.6 Benzin 16v

Viti 2007 RKS

Km 150xxx garantume

Ulse Recaro Fabrikisht Remus

6 shpejtsi

Gjendje shume te mire teknike

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00