Peugeot 3008 2017

Në Shitje

No: 6881083548

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

225769 km

No: 6881083548

Peugeot 3008 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

225769

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data3/3/2023
BrandPeugeot
Serial3008
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km225769
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

Peugeot 3008 • GT LINE • Automatik Viti 2017 Me Dogan ?? 044 153 239 ?? 048 153 239 Autosallon Ferizaji

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00