Peugeot 3008 2018

Në Shitje

No: 7559973242

€ 17,800.00

Prishtinë, Kosovo

200000 km

No: 7559973242

Peugeot 3008 2018

Në shitje
€ 17,800.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

200000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data6/25/2024
BrandPeugeot
Serial3008
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km200000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)1.6
NgjyraHiri

Peugeot 3008 1.6 HDI Automatik

viti 2018 km 200 mi

I doganuar

goma treja mischeling

xhama te errsuar nga prodhusi

Qmimi 17800 euro

Kilometra të garantuara E mirëmbajtur vetem në servise të autorizuara

Shitje export ( pa doganë ) I sapo importuar dhe pa vozitur ne Kosove!

Me garancion ne km dhe aksidente!

Prishtine -Airoport , Rruga e Pejes

045 880 880 

044 225 816

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 17,800.00