Peugeot 3008 2018

Në Shitje

No: 8238622685

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

194000 km

No: 8238622685

Peugeot 3008 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

194000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

120

Data6/26/2024
BrandPeugeot
Serial3008
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km194000
Fuqia (ps)120
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

Navi on board dhe ne instrumental

Bluetooth/USB/AUX/DVD/CD ?Kontrollen e Distances

Senzorat e Parkingut Para Mbrapa ,Senzor shiut ,Senzor për dritat e Gjata ,Klimë Tronic Dual ,Xhamat Elektronik ,Xhamat te Errsuar Fabrikisht ,Pasqyret Elektronike me Nxemje Mbushes telefonit wailes ,Butonin ECO ,Tempomat ,Pulla ne Timon ,Start/Stop ,Kielles mbyllje me gisht ,Dritat e Mjegullës ,Fellne me Goma te Reja ,Posedon edhe Historin e Mirmbajtjës

Për me shume Informata rreth këtij automjeti ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Tel/Viber/WhatsApp : +383 45 880 880

+38344225816

Ju Mirëpresim

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00