Peugeot 308 2012

Në Shitje

No: 1871147614

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 1871147614

Peugeot 308 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Manual

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/19/2023
BrandPeugeot
Serial308
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

Peugeot 308 1.6 eHDI Facelift Viti 2012 Dogane Te Paguar 049994999 Ferizaj

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00