Peugeot 308 2016

Në Shitje

No: 7201835513

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

150582 km

No: 7201835513

Peugeot 308 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

150582

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1600

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data3/3/2023
BrandPeugeot
Serial308
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km150582
Motorri (cc)1600
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKaltërt
GarancionYes
Shkëmbimi

Peugeot 308 1.6 HDI Viti 2016 KM-150,582 Me Dogan ?? 044 153 239 ?? 048 153 239 Autosallon Ferizaji

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00