Peugeot 308 2019

Në Shitje

No: 6903139639

€ 13,500.00

Ferizaj, Kosovo

161000 km

No: 6903139639

Peugeot 308 2019

Në shitje
€ 13,500.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

161000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.5

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

131

Data6/5/2024
BrandPeugeot
Serial308
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km161000
Fuqia (ps)131
Motorri (cc)1.5
NgjyraBardhë

Peugeot 308, 1.5, Diesel, Automatik, 2019

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 13,500.00