Peugeot 308 2020

Në Shitje

No: 2593107863

€ 15,700.00

Ferizaj, Kosovo

172000 km

No: 2593107863

Peugeot 308 2020

Në shitje
€ 15,700.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

172000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.5

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

130

Data5/16/2024
BrandPeugeot
Serial308
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km172000
Fuqia (ps)130
Motorri (cc)1.5
NgjyraHiri

Peugeot 308, 1.5, Diesel, Automatik, 11.2020

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 15,700.00