Peugeot 308 2020

Në Shitje

No: 5128380448

€ 15,500.00

Prishtinë, Kosovo

124000 km

No: 5128380448

Peugeot 308 2020

Në shitje
€ 15,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

124000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1499.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

130

Data6/6/2024
BrandPeugeot
Serial308
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km124000
Fuqia (ps)130
Motorri (cc)1499.0
NgjyraHiri

Peugeot 308

VITI: 2020

KM 124.000

Kilometra të garantuara

E pa aksidentuar

E mirëmbajtur në servise të autorizuara

Shitje export ( pa doganë )

Mundësi ndërrimi me veturë

 

Financim 100%

Kohëzgjatja 10 Vite

Aplikimi bëhet në zyret tona ( iDrive )

 

 048-660-691

049-340-444

Ju mirëpresim 

 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 15,500.00