Peugeot 5008 2019

Në Shitje

No: 5780742824

€ 20,000.00

Prishtinë, Kosovo

103000 km

No: 5780742824

Peugeot 5008 2019

Në shitje
€ 20,000.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

103000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1499.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

130

Data5/8/2024
BrandPeugeot
Serial5008
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km103000
Fuqia (ps)130
Motorri (cc)1499.0
NgjyraKaltërt
  • Ngasja

    Timon Elektrik, Gjashtë-Shpejtësi, Timon Lëkure, Cruise Control, Distancer

  • Aksesorë

    Felga Alumini

?????????????? ???????? ???????? ?????? ?? ??????¨???? !! ???? VITI: 2019 KM 103.000 ??Kilometra të garantuara ??E pa aksidentuar ??E mirëmbajtur në servise të autorizuara ??Shitje export ( pa doganë ) ??Mundësi ndërrimi me veturë ?? 048-660-691 ??049-340-444 Ju mirëpresim ??

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 20,000.00