Peugeot 5008 2020

Në Shitje

No: 4227763181

€ 24,900.00

Ferizaj, Kosovo

154000 km

No: 4227763181

Peugeot 5008 2020

Në shitje
€ 24,900.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

154000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

180

Data7/1/2024
BrandPeugeot
Serial5008
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km154000
Fuqia (ps)180
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

Peugeot 5008, 2.0, Diesel, Automatik, 2020, GT

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 24,900.00