Peugeot 508 2016

Në Shitje

No: 6091296634

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

216799 km

No: 6091296634

Peugeot 508 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

216799

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

180

Data6/29/2024
BrandPeugeot
Serial508
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km216799
Fuqia (ps)180
Motorri (cc)2000.0
NgjyraBardhë

PEUGEOT 508 2.0HDi SW SST - i sapo Doganuar 

Vetura eshtë e sapo ardhur nga “ Zvicera “

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 216799 • Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara Disa nga karakteristikat e veture¨s jane¨: Ccm: 2.0 Disel - 180 PS / 133 KW Viti 09.03.2016 ~ Modeli 2017 Disa nga karakteristikat e veturës janë: • Nde¨rruesi i shpejte¨sive: Automatik • Drita inteligjente të modelit më të suksëshem Fullë LED • Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri • Kamer parkingu & senzora parkingu multifunksionale • Timon multifunksional,me airosje dhe me shpejtesi • Gjamat ©?olo®?™? të prodhuara nga prodhuesi • Drrita të Mjegulle¨s në pjesën para dhe mrapa • Fullë Asistime gjatë vozitjes në vija të bardha • Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës • Sistem të ndërrimit të shpejtësive në timon • Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat” • Senzora parkingu para dhe pas funksinal • Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth” • Sistem të senzorit të shiut funksional • Klimë multifunksionale & Digjitale • Sistem të lidhjes Telefon-Veturë • Ulëse me Ngrohje & me Buton

Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:”BKT”

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:  Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00