Peugeot 508 2017

Në Shitje

No: 5111623408

€ 15,900.00

Ferizaj, Kosovo

210000 km

No: 5111623408

Peugeot 508 2017

Në shitje
€ 15,900.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

210000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Konsumi për 100km

5.8

Front

4x2

Data2/23/2023
BrandPeugeot
Serial508
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km210000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKaltërt
GarancionNo
Shkëmbimi
Konsumi për 100km5.8
181
245
 • Siguria

  ABS

 • Rehatia

  Ulëse Lëkure, Pëlhurë / Lëkurë Ulëse

 • Ngasja

  Drejtim i rrotave të boshtit të pasëm, Timon Lëkure, Timon Elektrik, Cruise Control, Start/Stop, Distancer

 • Aksesorë

  Dritare Elektrike, Felga Alumini, Kapak Smart Deck, Derë Elektrike, Xham i Perparem / Panoram

 • Dukshmëria

  Dritat (Bi Xenon), Drita (Senzor nate), Larja e Fenerëve, Dritat (Mjegulle), Dritat (Xenon), Fara (përshtatëse), Dritat (LED)

 • Multimedia

  Radio - Cd Player, USB/AUX, TV%26Navigation, 6+ Speaker, Navigacion, GPS, Radio - MP3 Player, AUX, Bluetooth, Entertainment Package, DVD Player, Audio Sistem, Telefon

#Peugeot 508 2.0 BlueHDI Allure GT Line Facelift VP Model - 181 ps Viti-2017 Marshi-Automatik F1 (Type Sport,Confort winter drive) Qmimi-15.900 € Importuar nga ???? ???? Mundesi shitje pa dogane per Shqiperi dhe Maqedoni KEYLESS JBL Sound System Start/stop,head up display,klime 4 zonale, ulëse me nxemje,kamere mbrapa,senzora 360 shkall(Auto Parking),full led technology, Perde mbrapa fabrikisht,cruse control navigation,web 4g internet etj. Me doganë dhe homologim 044 433 660 045 553 387

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 15,900.00