Porsche Cayenne 2017

Në Shitje

No: 2614728130

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 2614728130

Porsche Cayenne 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

4.2

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

400

Data5/21/2024
BrandPorsche
SerialCayenne
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)400
Motorri (cc)4.2
NgjyraZezë

Porsche Cayenne

S"4.2d 400 Hp

Matrix Pano Platium Edition

Viti 2017

 

+383 44 400 005

+383 44 122 089

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00