Porsche Cayman 2012

Në Shitje

No: 4321399625

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 4321399625

Porsche Cayman 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3500

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data1/30/2023
BrandPorsche
SerialCayenne
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)3500
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes

#PORSCHE CAYENNE 3.0D

VITI 2012

Prishtinë-Çagllavicë

 

#Autosallonrubini ??+383 44 400 005 ??+383 44 122 089

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00