Porsche Macan 2014

Në Shitje

No: 2730404017

€ 30,900.00

Gjilanë, Kosovo

197000 km

No: 2730404017

Porsche Macan 2014

Në shitje
€ 30,900.00

Vendndodhja

Gjilanë, Kosovo

Km

197000

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

4x4

2x2

Data3/22/2023
BrandPorsche
SerialMacan
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km197000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi
 • Siguria

  ABS

 • Rehatia

  Ulëse Lëkure

 • Ngasja

  Shtatë-Shpejtësi, Timon Elektrik, Timon Lëkure, Start/Stop, Rregullim i timonit, Timon me Ngrohje, Distancer, Cruise Control

 • Aksesorë

  Panoram e plotë, Felga Alumini, Dritare Elektrike, Kukë Terheqëse

 • Dukshmëria

  Dritat (Bi Xenon)

 • Multimedia

  Telefon, Navigacion, Radio - MP3 Player, Radio - Cd Player, AUX, DVD Player, Audio Sistem, USB/AUX, Bluetooth

Porsche Macan S i ardhur nga Zvicra me libra servisi

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 30,900.00