Porsche Panamera 2015

Në Shitje

No: 2111707147

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

140000 km

No: 2111707147

Porsche Panamera 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

140000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3000

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data2/24/2023
BrandPorsche
SerialPanamera
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km140000
Motorri (cc)3000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionNo
Shkëmbimi
 • Siguria

  ASR, ABS

 • Rehatia

  Ulëse Lëkure

 • Ngasja

  Start/Stop, Shtatë-Shpejtësi, Rregullim i timonit, Cruise Control, Timon me Ngrohje, Timon Elektrik, Timon Lëkure, Distancer

 • Aksesorë

  Dritare Elektrike, Felga Alumini, Derë Elektrike, Kapak Smart Deck

 • Dukshmëria

  Dritat (Xenon), Fara (përshtatëse), Dritat (LED), Dritat (Halogen), Dritat (Mjegulle), Drita (Senzor nate), Dritat (Bi Xenon), Larja e Fenerëve

 • Multimedia

  USB/AUX, Bluetooth, AUX, Radio - Cd Player, Telefon, Audio Sistem, DVD Player

Porsche Panamera 3.0 Diesel Viti Prodhimit 2015 I Doganuar ??044 668 518

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00