Renault Koleos 2013

Në Shitje

No: 5671665760

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

223000 km

No: 5671665760

Renault Koleos 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

223000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

4x4

4x2

Data2/28/2023
BrandRenault
SerialKoleos
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km223000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi
 • Siguria

  ABS, ASR

 • Rehatia

  Ulëse Lëkure

 • Ngasja

  Start/Stop, Timon Lëkure, Timon Elektrik, Cruise Control, Rregullim i timonit, Gjashtë-Shpejtësi

 • Aksesorë

  Xham i Perparem / Panoram, Panoram, Dritare Elektrike, Derë Elektrike, Kukë Terheqëse, Kapak Smart Deck, Panoram e plotë, Felga Alumini

 • Dukshmëria

  Dritat (Mjegulle), Dritat (Bi Xenon), Dritat (Xenon), Dritat (LED), Dritat (Halogen), Fara (përshtatëse), Drita (Senzor nate), Larja e Fenerëve

I ardhur nga zvicrra,i doganuar,ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra. Ekstra-automatik,4x4,klimatronik,navigacion,komanda timon,tempomat,ulset sport,ulset me nxemje,ulsen elektronike,panorama,gjama te erresuara nga prodhusi,perde,dritat xenon,hapet ndezet mbyllet pa qels,fellne 18coll,ngjyren e bardh me perla etj. Vetura i ka 223,000km te garantuara. Per me shum info.049677778 ose 049333888.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00